The Casualties (US) / Kurjam / Project Dekadenz @ Sveta baar (27.02.2019)

 

Kroonimata street-pungi kuningad – USA bänd The Casualties – naasis veebruaris Eestisse uue albumi ja uue lauljaga. 2018. aasta puhus bändile uue elu sisse – 1990. aastal New Yorgis loodud The Casualities võttis endale uue laulja David Rodrigueze, kellega kohe tehti album “Written In Blood”. Tuuri kontsetidel näitab The Casualties punkmuusika meistriklassi, kasutades selleks nii vanu tuntuid hitte kui ka uue albumi lugusid. 

Kurjam on üks Eesti pikaealisemaid punkansambleid, mille kutsus 1996. aastal kokku punkpoeet Marko Sigus.

Project Dekadenz on crust punk'i / D-beat'i, sludge metal'i ansambel Tartust, mis loodi 2010. aasta augusti lõpus.

 

9/11: Soulwerk plakati kujundus

 

6. aprillil 2019 esineb Tallinna klubis 9/11 Hispaaniast pärit progressive house DJ ja produtsent Gonzalo Luque ehk SOULWERK. Sündmuse A2 plakatite, A7 flaierite ja eri formaatides veebibännerite kujundus: Walgus.

Soulwerki lugusid mängivad Hernan Cattaneo, Sasha, John Digweed, Guy J, D-Nox, Cid Inc, Nick Muir, Eelke Kleijn jt. Tema loomingut on avaldanud sellised underground labelid nagu Proton Music, Nick Warreni Hope Recordings, Cid Inci Replug, Luis Juniori Mooseeka, Darin Epsiloni Perspectives Digital, lisaks ka Saved, Snatch!, KD Music, Sincopat, Great Stuff, Material, Biten, Lapsus jt.

Soulwerk mängib regulaarselt Hispaania parimates ööklubides ja festivalidel üle Euroopa. Klubis 9/11 esines ta viimati 2017. aastal.

Gonzalo Luque puhul on tegemist väga muheda tegelasega – lisaks heale muusikale on ta tuntud oma vahetu huumorimeele poolest, näiteks kannab ta tihti Super Mario T-särke.

Sündmus Facebookis. Vaata lisaks: plakatite kujundamine ja trükk.

 

The Queen of Spades @ Von Krahl (19.02.2019)

 

Fotod: Ake Heiman (Walgus)

The Queen of Spades'i (TQOS) meloodiad on põiming rasketest intensiivsetest kitarririffidest ja keerukatetest rütmidest. Bänd jätab alati ruumi improvisatsioonile, mis muudab nende iga esinemise unikaalseks.

Bändi koosseisu kuuluvad Oskar Malleus (soolokitarr & vokaal), Siim Koppel (trummid) ja Riho Tähemaa (basskitarr). Nende live performance on maailmatasemel, kuna iga bändiliige toob endaga lavale autentse energiast pakatava siira esituse, mida naudivad nii klassikalise kui ka alternatiivse roki fännid.

The Queen of Spades'i unikaalne sound on kõrva jäänud nii Eesti kui ka välismaa muusikutele. The Queen Of Spades oli 2018. aasta Augustibluusi pealava avaesineja ning soojendusbänd Saku Suurhallis Deep Purple-le.

(TMW, Von Krahl)

 

Tallinn English Improv Show (09.02.2019)

 

Veebruarikuine Tallinn English Improv Show tõi lavale uue improtrupi, kes polnud kunagi varem Eestis esinenud. Trupp Doris Likes Everything jõudis kohale kaugelt Soomest, tuues publikuni ainulaadse kordumatu etteaste. Sündmuse fotod: Reio Raudheiding (Walgus). Järgmine Tallinn English Improv Show leiab aset laupäeval, 9. märtsil, Tallinnas Tartu baaris.

This February, Tallinn English Improv Show featured a new improv group on its stage, who had never before performed in Estonia. The group Doris Likes Everything arrived all the way from Finland, bringing a unique show to the audience. Event photos by Reio Raudheiding (Walgus). The next show takes place on Saturday, March 9th, at Tartu Bar, Tallinn.

 

Punane fooliumtrükk mustal kartongil

 

Sõbrapäev 2019. Punane foil 380 g/m² mustal visiitkaardi kartongil ja nurgaümardus. Vaata lisaks: visiitkaardi kujundamine ja trükk.

Valentine’s Day 2019. Red foil on 380 g/m² black business card stock with round corners. See more: printing services.

 

Jobseeker OÜ digitrükis visiitkaardid

 

Klient: Jobseeker OÜ

Visiitkaardid ettevõttele Jobseeker OÜ, mille põhitegevuseks on ehitustööd ning alltöövõtt Eesti ja Soome ettevõtetele. Kahepoolne digitaalne CMYK neljavärvitrükk 330 g/m² visiitkaardi kartongil. Visiitkaardi üks pool on eesti- ja teine soomekeelne.

Jobseeker on spetsialiseerunud kolmele erinevale ehitusvaldkonnale. Tellingutööd – tellingute monteerimine ja demonteerimine. Isolatsioonitööd – laevade, torude ja mahutite isoleerimine pleki ja villaga. Katusetööd – valtskatuste ehitus ja renoveerimine.

Trükiste kujundamisel kasutame võimalusel alati vektorgraafilisi elemente. Kui ettevõttel on olemas logo, kuid puudub vektorfail, siis saame olemasoleva logo üle joonistada ning väljastada sellest kõik vajaminevad failid nii trükis kui veebis kasutamiseks.

Kui soovid tellida praktilisi ja mõistliku hinnaga visiitkaarte, saada meile kiri aadressil info@walgus.ee või kasuta kodulehel olevat kontaktivormi. Vaata lisaks: visiitkaardi kujundamine ja trükk.

Digitally Printed Business Cards

Business cards for Jobseeker OÜ, a company specialised in construction and subcontracting for Estonian and Finnish companies. Two-sided digital CMYK four-color print on 330 g/m² card stock. One side of the business card is in Estonian and the other in Finnish.

Jobseeker focuses on three different areas of construction. Scaffolding – assembly and dismantling. Insulation work – insulation of ships, pipes and containers with metal sheet and wool. Roofing – construction and renovation of rolled sheet metal roofs.

Where possible, we always use vector graphic elements when designing for print. If a company already has a logo, but there is no vector file, we can offer a conversion service for the existing logo and create all necessary files for print and web use.

If you wish to order practical business cards with a reasonable price, send us an e-mail at info@walgus.ee or use the contact form on our website. See more: printing services.

 

TPT Filmifestivali välireklaami plakatid

 

Lisaks valimisreklaamidele leidub sel kuul tänavapildis ka muud huvitavat. Tallinnas, Tartus ja Pärnus võib valgusvitriinides näha 2019. aasta Tallinna Polütehnikumi Filmifestivalile registreerima kutsuvaid plakateid. Festivalile saab registreerida kuni 5. veebruarini kell 17.00.

Rohkem infot registreerimise kohta: http://filmifestival.tptlive.ee/osalejale/

Valgusvitriini plakati kujundus: Walgus.

 

TPT Filmifestivali roll-up bänner

 
tpt-filmifestival-rollup.jpg

Registreerimine 2019. aasta Tallinna Polütehnikumi Filmifestivalile käib täie hooga! Registreerida saab kuni 5. veebruarini kell 17.00.

Rohkem infot registreerimise kohta: http://filmifestival.tptlive.ee/osalejale/

Roll-up bänneri kujundus: Walgus.

 

Reklaamvideo: Paavli Kaltsukas

 

Klient: Paavli Kaltsukas.

Paavli kaltsukas on Tallinna suurim retro- ja taaskasutusesemete müüja. Tuhande ruutmeetrise sisehalliga taaskasutuskeskuse põhirõhk on Inglismaalt pärit riietel, aga leidub ka raamatuid, kodumasinaid, kunsti ja muud tööstuskaupa. Olemas on lastenurk, kuhu saab ostlemise ajaks lapsed mängima jätta Paavli peahoone aadressil Paavli 6, Tallinn on avatud esmaspäevast laupäevani kl 10–19 ja pühapäeval kl 10–18. Paavli e-pood asub aadressil www.paavlikaltsukas.ee.

Reklaamvideo autorid: Erik Sikk ja Reio Raudheiding (Walgus). Kui soovid enda ettevõttele meeldejäävat ning kaasahaaravat reklaamvideot, saada meile kiri aadressil info@walgus.ee või kasuta kodulehel olevat kontaktivormi.

 

Tales of Reval advendituuri plakati kujundus

 

Klient: Tales of Reval

Pime ja hallikarva november on otsi viimaks kokku tõmbamas, et helge detsembrikuu saaks võtta meid enese rüppe. Pühapäeval, 2. detsembril 2018 kell 19.00 ootab Tales of Reval kõiki huvilisi Raekoja platsile raehoone ette.  Lase naerusuistel hansakaupmeestel viia end rännakule, läbi Revali müstiliste tänavate, kaunisse jõuluaega. Pange end soojalt riidesse, võtke kaasa hea tuju ja termosega soe jook.  Plakati kujundus: Walgus.

 

TPT Filmifestival 2019 logo kujundus

 
tpt-filmifestival-2019_logo_disain.jpg

TPT Filmifestival 2019 kogub hoogu. Ka uuel hooajal kannab Walgus hoolt festivali tunnusgraafika eest. Tallinna Polütehnikumi Filmifestival on alates 2016. aastast toimuv võistlus, kus saavad osaleda Eesti üldharidus– ja kutsekoolide õpilased. Töid saab esitada mitmetes kategooriates ning töö pikkus on maksimaalselt 15-minutit. Töid saab esitada muusikavideo, sketši, animatsiooni, dokumentaalfilmi ja mängufilmi kategooriates.

 

Reklaamvideo montaaž: "Väike maaler"

 

Klient: Reklaamistuudio

Walguse poolt monteeritud video Reklaamistuudio eelmise aasta suurprojektist "Väike maaler": 20 meetrit laia ja 13 meetrit kõrge kleebispildi paigaldus Magnetic MRO lennukivärvimise angaari uksele Tallinna Lennujaamas. Kujunduse autor:  Indrek Haas (Von Bomb). Video autorid: Reio Raudheiding ja Erik Sikk.

Walguse professionaalne videotöötluse teenus on abiks, kui käepäepäraste vahenditega jäädvustatud video- ja fotomaterjalist oleks tarvis midagi pilküpüüdvat ja esinduslikku vormistada. Sellises montaažis saab vabalt kasutada ka põhitöö kõrvalt mobiiltelefoniga filmitud kaadreid.

Video edited by Walgus, for Reklaamistuudio’s major project from last year: “Väike maaler”. It involved applying a 20 meters wide and 13 meters high sticker image on the door of Magnetic MRO’s aircraft painting hangar in Tallinn Airport. Design by Indrek Haas (Von Bomb). Video montage by Reio Raudheiding and Erik Sikk.

Professional video editing service is a great help in cases where it is necessary to create something eye-catching and engaging from video clips and photos extracted from various devices. It is possible to use clips shot with a handheld smartphones during outdoor work.

 

Tallinn English Improv Show 2018/19

 
TallinnEnglishImprovShow_1500px.jpg

Tallinn English Improv Show on alustanud uue hooajaga. Plakati ja bänneri kujundus: Reio Raudheiding (Walgus). Vektorgraafikas loodud kujundusi saab hõlpsasti ning kvaliteedis kaotamata kohandada eri formaatidesse, nii trükis kui veebis avaldamiseks.

Tallinn English Improv Show has begun with a new season. Poster and banner design by Reio Raudheiding (Walgus). Vector graphic designs can easily adjusted to fit different formats in lossless quality, for both print and web publishing.

 

Reklaamvideo: Memme Musi lastehoid

 

Memme Musi eralastehoid on Tallinna kesklinnas Kevade tänaval asuv koolieelne lasteasutus, kus võimaldatakse lapsel saada alusharidus. Õppetöö toimub koolieelse lasteasutuse riikliku õppekava alusel.

Memme Musis on esikohal lapse vajadustest lähtumine. Märgatakse nii andekust kui lapse erivajadusi. Perega koostöös toetatakse mängu kaudu lapse arengut alushariduse omandamisel esimesest lastehoiukogemusest kuni kooliküpsuseni.

 

Logo kujundus ja visiitkaardid UV-trükis

 

Klient: Sõnad ja Hääled OÜ

Logo kujundus ja visiitkaardid ettevõttele Sõnad ja Hääled, mille tegevusaladeks on tõlkimine, toimetamine ja pealelugemine. Korporatiivne, minimalistlik disain. Valge UV-trükk mustal 380 g/m² paberil. Walguselt tellitud visiitkaartidest ja teistest reklaammeenetest teeme oma portfoolio tarbeks professionaalsed tootefotod, mida ka klient saab oma ettevõtte reklaamiks kasutada.

Logo design and business cards for Sõnad ja Hääled, a company specialising in translation, proofreading and voice overs. Corporate, minimalist design. White UV-print on black 380 g/m² card stock. Business cards and other promotional products ordered from Walgus will be used to take professional product photos for our portfolio. These photos can also be used by the client for promotion and advertising.

 

UK Days 2017 reklaamvideo

 

Klient: Dream Foundation Estonia.

Sündmuse UK Days 2017 eesmärgiks on tuua Sinuni kogu info, mis puudutab Inglismaale ja Walesi õppima minekut. Selleks oleme kohale kutsunud kaheksa tuntud UK ülikooli esindajat, kes on valmis Sind kõiges aitama ning Sinu murekohtadele lahendused leidma. 

See on kindlasti parim võimalus, et kogu teemakohane info kokku koguda ning seejärel oma unistuste nimel töötama hakata!

Aasta suursündmusele saad registreerida siit: http://uk-days.com

Reklaamvideo autorid: Erik Sikk ja Reio Raudheiding (Walgus).