Visiitkaardi kujundus & trükk

Visiitkaardid on iga tänapäeval ärikeskkonnas töötava inimese vajadus – see on üks mugavamaid mooduseid, kuidas leida uusi kliente ja äripartnereid ning laiendada kontaktide võrgustikku. Eriti olulised on visiitkaardid konverentsidel, näitustel või ükskõik millistel avalikel üritustel, kuna nende jagamine annab märku teie soovist koostööd jätkata või seda alustada. Visiitkaarte trükitakse peamiselt ärilistel eesmärkidel, kuid neid soovivad ka eraisikud, kes midagi teevad või on uue töö otsinguil.

Visiitkaardid digitrükis

Digitrükk on sobiv trükitehnika, kui soovite visiitkaarte kiiresti ja soodsa hinnaga. Trükki saab teostada ühe- või kahepoolselt. Andmaks visiitkaartide paberile lisatugevust ja vastupidavust on võimalik visiitkaarte ka lamineerida (matt, läikiv, matt-sametine laminaat) ning erilise kuju andmiseks visiitkaardi nurkasid ümardada. Mida suurem kogus, seda soodsam tükihind. Materjaliks kasutame digitrüki puhul tavaliselt 330 g/m2 visiitkaardi kartongi.

Visiitkaardid fooliumtrükis

Fooliumtrükk (ingl k foil stamping) on võimalus visiitkaartidele eksklusiivse efekti andmiseks. Fooliumtrükk tähendab fooliumi kandmist materjalile kuumutatud trükivormi abil; seda võib pidada kõrgtrüki liigiks. Fooliumtrükiks kasutatakse trükifooliumi ning trükivormi kuumutatakse. Temperatuuri ja surve koostoimes eemaldub fooliumikiht selle kandjalt trükivormi kõrgemates kohtades ja kandub materjalile, kuhu ta kinnitub püsivalt ja kustutamatult.

Visiitkaardid UV-trükis

UV-trükk on digitaaltrüki vorm, mis kasutab ultraviolettvalgust trükivärvi kuivatamiseks. Tootmises ei vaja UV-trükiga tooted järelkuivalmist, vaid on pärast trükki koheselt kasutatavad. Materjalivalikus on 380 g/m2 must paber, 0,32 mm alumiinium, 0,8 mm plastik või 0,5 mm läbipaistev plastik.

Erikujulised visiitkaardid

Visiitkaartidele erikuju andmiseks on võimalik kasutada stantsimist või tasapinnalist lõikust.

Portfoolio

Kuidas tellida?

Visiitkaartide hinnapäring

Walgus Media OÜ
Reg-nr: 14406266
IBAN EE132200221068494233
(Swedbank)
(+372) 521 2426
info@walgus.ee
Tartu mnt 68/1-9, Tallinn 10115

Tüüp
Soovitud materjal
Soovitud trükitehnika
Kas soovite kujundust meie poolt?