Ümmargused stantsitud visiitkaardid

 

Klient: Bamuli Studio / Foto: Erlich Lõwi (Walgus)

50 mm diameetriga stantsitud ümmargused visiitkaardid armsate käsitöötoodete valmistamisega tegelevale Bamuli Studio’le. Digitrükk 340 g/m² kartongil ning kahepoolne matt-laminaat.

Bamuli põhiliseks loominguks on kuivviltimise (nõelviltimise) tehnikas meisterdatud väiksemad dekoratiivsed mänguasjad ning vildist prossid. Toodetes kasutatakse naturaalset villa, sintepooni, traati, polümeersavi ja muid abivahendeid. Kuigi Bamuli meelistööks on magavad loomakesed või väljamõeldud tegelased, on tellimusteks oodatud igasugused ideed.

Walguselt tellitud visiitkaartidest ja teistest reklaammeenetest teeme oma portfoolio tarbeks professionaalsed tootefotod, mida ka klient saab oma ettevõtte reklaamiks kasutada. Vaata lisaks:  visiitkaartide kujundamine ja trükk.

Round-Shaped Die-Cut Business Cards

50 mm diameter die-cut round-shapes business cards for Bamuli Studio, a maker of cute handmade products. Digital printing on 340 g/m² card stock and double-sided matte laminate.

Bamuli is primarily focused on crafting small decorative toys and felt brooches in the dry felting (needle felting) technique. Natural wool, synthetic winteriser, wire, polymer clay and a few other supplies are used in the final products. Although Bamuli takes most joy in producing sleeping animals or fictional characters, all kinds of ideas are welcome for commissions.

Business cards and other promotional products ordered from Walgus will be used to take professional product photos for our portfolio. These photos can also be used by the client for promotion and advertising. See more: printing services.

 

Cortical White @ Barbar (13.03.2019)

 

Värsket Eesti muusikat tutvustava kontsertsarja Proovikast Välja tänavuse hooaja VIII sündmuse raames astus 13. märtsil Tallinna klubis Barbar üles eesti rockbänd Cortical White, kes hääletati ühtlasi sarja 31. mail toimuvasse finaali.

Fotod: Ake Heiman (Walgus)

Cortical White alustas 2013. aastal laulja Tanel Laidna ja muusikakirjutaja Kevin Operi käe all, soolokitarri mängib Siim Veide ning basskitarri Maarja Västra.

Bänd alustas ingliskeelse muusikaga, leides inspiratsiooni raskema rocki bändidelt nagu Volbeat, Trivium, BFMV ja Foo Fighters. Ajapikku arenes nende loominguline suund eestikeelseks, et muusika oma rahvale ja fännidele lihtsamaks ja arusaadavamaks teha.

Bändi muusika on praeguseks meloodiliselt palju arenenud ning samas on ka raju külg säilinud. Tuntumateks lugudeks on “Harjumatu Vaikus”, “Mina ja Mu Sõbrad” ning “Sinu Jaoks!”.

CW osaleb selle aasta Noortebändi poolfinaalis, Proovikast Välja finaalis ning paljudel teistel üritustel.

Kuula YouTube’is: Cortical White – Nüüd Kodust Kaugel

 

The Casualties (US) / Kurjam / Project Dekadenz @ Sveta baar (27.02.2019)

 

Fotod: Ake Heiman (Walgus)

Kroonimata street-pungi kuningad – USA bänd The Casualties – naasis veebruaris Eestisse uue albumi ja uue lauljaga. 2018. aasta puhus bändile uue elu sisse – 1990. aastal New Yorgis loodud The Casualities võttis endale uue laulja David Rodrigueze, kellega kohe tehti album “Written In Blood”. Tuuri kontsetidel näitab The Casualties punkmuusika meistriklassi, kasutades selleks nii vanu tuntuid hitte kui ka uue albumi lugusid. 

Kuula YouTube’is: The Casualties – Written in Blood

Kurjam on üks Eesti pikaealisemaid punkansambleid, mille kutsus 1996. aastal kokku punkpoeet Marko Sigus.

Kuula YouTube’is: Kurjam – Raske lapsepõlv

Project Dekadenz on crust punk'i / D-beat'i, sludge metal'i ansambel Tartust, mis loodi 2010. aasta augusti lõpus.

Kuula YouTube’is: Project Dekadenz – Cancer of Society

 

9/11: Soulwerk plakati kujundus

 

6. aprillil 2019 esineb Tallinna klubis 9/11 Hispaaniast pärit progressive house DJ ja produtsent Gonzalo Luque ehk SOULWERK. Sündmuse A2 plakatite, A7 flaierite ja eri formaatides veebibännerite kujundus: Walgus.

Soulwerki lugusid mängivad Hernan Cattaneo, Sasha, John Digweed, Guy J, D-Nox, Cid Inc, Nick Muir, Eelke Kleijn jt. Tema loomingut on avaldanud sellised underground labelid nagu Proton Music, Nick Warreni Hope Recordings, Cid Inci Replug, Luis Juniori Mooseeka, Darin Epsiloni Perspectives Digital, lisaks ka Saved, Snatch!, KD Music, Sincopat, Great Stuff, Material, Biten, Lapsus jt.

Soulwerk mängib regulaarselt Hispaania parimates ööklubides ja festivalidel üle Euroopa. Klubis 9/11 esines ta viimati 2017. aastal.

Gonzalo Luque puhul on tegemist väga muheda tegelasega – lisaks heale muusikale on ta tuntud oma vahetu huumorimeele poolest, näiteks kannab ta tihti Super Mario T-särke.

Sündmus Facebookis. Vaata lisaks: reklaamtrükised, plakatite kujundamine ja trükk.

 

The Queen of Spades @ Von Krahl (19.02.2019)

 

Fotod: Ake Heiman (Walgus)

The Queen of Spades'i (TQOS) meloodiad on põiming rasketest intensiivsetest kitarririffidest ja keerukatetest rütmidest. Bänd jätab alati ruumi improvisatsioonile, mis muudab nende iga esinemise unikaalseks.

Bändi koosseisu kuuluvad Oskar Malleus (soolokitarr & vokaal), Siim Koppel (trummid) ja Riho Tähemaa (basskitarr). Nende live performance on maailmatasemel, kuna iga bändiliige toob endaga lavale autentse energiast pakatava siira esituse, mida naudivad nii klassikalise kui ka alternatiivse roki fännid.

The Queen of Spades'i unikaalne sound on kõrva jäänud nii Eesti kui ka välismaa muusikutele. The Queen Of Spades oli 2018. aasta Augustibluusi pealava avaesineja ning soojendusbänd Saku Suurhallis Deep Purple-le.

(TMW, Von Krahl)

 

Tallinn English Improv Show (09.02.2019)

 

Veebruarikuine Tallinn English Improv Show tõi lavale uue improtrupi, kes polnud kunagi varem Eestis esinenud. Trupp Doris Likes Everything jõudis kohale kaugelt Soomest, tuues publikuni ainulaadse kordumatu etteaste. Sündmuse fotod: Reio Raudheiding (Walgus). Järgmine Tallinn English Improv Show leiab aset laupäeval, 9. märtsil, Tallinnas Tartu baaris.

This February, Tallinn English Improv Show featured a new improv group on its stage, who had never before performed in Estonia. The group Doris Likes Everything arrived all the way from Finland, bringing a unique show to the audience. Event photos by Reio Raudheiding (Walgus). The next show takes place on Saturday, March 9th, at Tartu Bar, Tallinn.